5fc4fb2a24b6adfbe3736be6 Kush jemi ne - Sichuan Injet New Energy Co., Ltd

KUSH ËSHTË ENERGJIA E RE INJET?

Sichuan Injet New Energy Co., Ltd, është një degë në pronësi të plotë të Sichuan Injet Electric Co., LTD., duke u mbështetur në përvojën 27-vjeçare të zhvillimit të Injet dhe një ekip të fortë teknik.Ne fokusohemi në prodhimin, zhvillimin dhe projektimin e moduleve EVSE përfshijnë grumbullin/stacionin e karikimit të EV.Ne kemi më shumë se 50 patenta projektimi dhe kemi projektuar, zhvilluar dhe prodhuar karikuesin AC EV Swift Sonic Cube Seria Nexus Blazer Vision, karikues DC EV Ampax, të cilët plotësojnë standarde të ndryshme të karikimit të EV si Energy Star, UL, CE, GB/T dhe plotësojnë kërkesa të ndryshme për fuqinë e pajisjeve të karikimit EV.Produktet tona nuk shiten vetëm në Kinë, por eksportohen edhe në Shtetet e Bashkuara, Britani, Gjermani, Francë, Itali, Serbi, Poloni, Rusi, Indi, Australi dhe dhjetëra vende dhe rajone të tjera.

Në të njëjtën kohë, ne krijuam një grup profesional kërkimi dhe zhvillimi, teknologji, shitje dhe ekip shërbimi pas shitjes.Ne mund të ofrojmë zgjidhje të personalizuara të pajisjeve të karikimit EV për klientët globalë, porositë OEM dhe ODM janë të disponueshme.Ekipi ynë është i apasionuar pas kërkimit dhe inovacionit për të përmbushur angazhimin tonë të klientit dhe për të përmirësuar përvojën e klientit në çdo projekt.

Për të përmbushur vizionin e kompanisë "të jemi pjesë e promovimit të zhvillimit të infrastrukturës së energjisë së pastër dhe të favorshme me klientët", ne ende në bashkëpunim me universitetet dhe institutet kërkimore, ne do të kryejmë më tej inovacionin teknologjik dhe optimizimin e produktit, produkte më të thjeshta dhe praktike.

 

INJET New Energy është një markë "EVSE" (Electric Vehicle Supply Equipment) e Sichuan Injet New Energy Co., Ltd. e cila i kushtohet inovacionit, cilësisë dhe besueshmërisë në fushat e industrisë së energjisë.Me përpjekjet e vazhdueshme të ekipit profesional të R&D dhe Shitjeve dhe Shërbimit, INJET New Energy është tashmë në gjendje të prodhojë të gjitha llojet e stacioneve të karikimit të EV dhe t'u ofrojë klientëve një zgjidhje të plotë karikimi.OEM&ODM ose ndihma për aplikimin inxhinierik janë gjithashtu të disponueshme.

PSE NA ZGJODHET NE?

Sistemi i besueshëm i kontrollit të cilësisë

Pjesa e softuerit përmban tabelën e qarkut, sistemin e kontrollit dhe kontrolluesin.Këto tre pjesë kanë procedurat e tyre unike të prodhimit, të cilat duhet të ndiqen për të siguruar përputhjen e plotë me kërkesat e projektimit.

I gjithë softueri dhe hardueri mund të gjurmohen dhe gjurmohen me numrin serial, datën e dorëzimit, regjistrimin e provës, regjistrimin e kërkesës së materialit, regjistrimin e testit të lëndës së parë dhe regjistrimin e blerjes së lëndës së parë.Gjithçka që po bëjmë është të sigurojmë cilësi për të kënaqur nevojat e klientëve tanë.

Gjatë prodhimit dhe prodhimit të përditshëm, i gjithë procesi është në përputhje me Sistemin e Sigurimit të Cilësisë ISO 9001.

Komponentët tanë kryesorë janë prodhuar në 22000 tonëpunishte pa pluhur.Çdo procedurë është me standardet më të larta për të siguruar cilësinë e produktit.Elementet elektrike duhet të ruhen në magazinë me lagështi konstante.E gjithë bordi i qarkut duhet të jetë i lyer që të jetë rezistent ndaj lagështirës, ​​kundër pluhurit, rezistent ndaj lutjes nga kripërat dhe antistatikë.

INJET Impianti i ri Projekti i Masterplanit Renderings1-V1.0.0

Menaxher ekskluziv i shitjeve, menaxher prodhimi për të ofruar shërbimin e kthimit të telefonatave dhe shërbimin e gjurmimit cilësor.
Pse të zgjidhni ne880 (1)
Ofroni shërbimin e trajnimit teknik duke përfshirë trajnimin e operimit dhe trajnimin e mirëmbajtjes
1.Dy qendra R&D të vendosura në Chengdu dhe Deyang
Pse të zgjidhni ne929 (1)
微信图片_20200830122646

I pavarurR&D

Ne kemi ekipe profesionale R&D me aftësi të forta zhvillimi.Tashmë janë aplikuar 51 patenta dizajni dhe numri është në rritje të vazhdueshme.

patentat tona1

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Na dërgoni mesazhin tuaj: