Fabrika dhe prodhuesit më të mirë të Stacioneve të Karikimit të Wallboxeve weeyu

produkte shtëpiake

Stacionet e karikimit të Wallboxeve me Projekt të Veçantë

Dizajn i veçantë për lidhësin e prizës Type 1 dhe Type 2, i cili është për një fazë. 3.5 kw, 7kw dhe 10 kw janë në dispozicion. Ju gjithashtu mund të zgjidhni imazhin tuaj vizatimor për ta personalizuar atë.

I zgjuar

OCPP 1.6 ose 2.0.1 i mundëson asaj të mbështesë softuerin dhe të kontrollojë në distancë sesionet e karikimit.

I sigurt

Mbrojtja nga goditja, mbrojtja nga mbingarkesa, mbrojtja nga qarku i shkurtër, mbrojtja mbi dhe nën tension, mbrojtja mbi ngarkesën, mbrojtja nga toka, mbrojtja nga mbitensioni.

Qëndrueshëm

Builtshtë ndërtuar për shërbim për kohë të gjatë, provë ndaj ujit dhe i projektuar për të punuar në -30 deri 55 ° C në temperaturën e ambientit, mos u trembni kurrë nga ngrirja ose nxehtësia përvëluese.

OEM & ODM

Konsumatori mund të personalizojë disa karakteristika duke përfshirë ngjyrën, logon, funksionet, shtresën e jashtme etj.

Karakteristikat

 • Lehtë për tu instaluar

  Duhet të rregulloni vetëm me bulona dhe arra dhe të lidhni instalimet elektrike sipas librit manual.

 • Thjeshtë për tu karikuar

  Plug & Charge, ose ndërrimi i kartës për t'u ngarkuar, ose i kontrolluar nga App, varet nga zgjedhja juaj.

 • Në përputhje me të gjitha EV-të

  Builtshtë ndërtuar që të jetë në përputhje me të gjitha EV-të me lidhësit e prizës tip 1. Lloji 2 është gjithashtu i disponueshëm me këtë model

Destinacionet e zbatueshme

 • Shtëpi

  Suitableshtë i përshtatshëm për përdorim në shtëpi, i lehtë dhe i vogël

 • Shitje me pakicë dhe mikpritje

  Gjeneroni të ardhura të reja dhe tërheqni vizitorë të rinj duke e bërë vendndodhjen tuaj një ndalesë për pushimin EV. Rritni markën tuaj dhe tregoni anën tuaj të qëndrueshme.

 • Vendi i punës

  Siguroni që stacionet e karikimit mund të inkurajojnë punonjësit të drejtojnë elektricitet. Vendosni hyrjen në stacion vetëm për punonjësit ose ofrojeni atë për publikun.

Parametrat teknikë

 • Kapaciteti i karikimit

  3.5kW, 7kW, 10kW

 • Vlerësimi i hyrjes së energjisë

  Faza e vetme, 220VAC ± 15%, 16A, 32A dhe 40A

 • Priza e daljes

  SAE J1772 (Type1) ose IEC 62196-2 (Type 2)

 • Konfigurimet

  Lidhja LAN (RJ-45) ose Wi-Fi

 • Temperatura e punës

  - 30 deri 55 ℃ ℃ -22 deri 131) ient ambient

 • Vlerësimet e mbrojtjes

  IP 65

 • RCD

  Lloji B

 • Instalimi

  Montuar në mur ose montuar në pol

 • Pesha & Dimensioni

  310 * 220 * 95 mm (7 kg)

 • Certifikimi

  CE (Zbatimi), UL (Zbatimi)

Na dërgoni mesazhin tuaj:

na kontaktoni

Weeyu mezi pret të ju ndihmojë të ndërtoni rrjetin tuaj të tarifimit, na kontaktoni për të marrë shërbimin shembull.

Na dërgoni mesazhin tuaj: