5fc4fb2a24b6adfbe3736be6 Na kontaktoni - Sichuan Injet New Energy Co., Ltd

Na kontaktoni

na kontaktoni baner

Na vizitoni

Parku i Teknologjisë Shkencore Tianyu, Rruga Nr. 1 Tumenjiang, Qyteti Deyang, Sichuan, Kinë

E-mail

Pyetjet:sales@wyevcharger.com

After sale: evse.support@injet.com

Telefoni

Tel: +86 19181010236

orët

E hënë-e premte: 9 e mëngjesit deri në 6 pasdite

E shtunë, e diel: Mbyllur

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Na dërgoni mesazhin tuaj: